Wyjątkowy prezent na ślub w 2020 roku

Zbliżająca się wiosna oznacza że sezon ślubny już niedługo się zacznie. W ostatnich latach przyjęło się że dajemy w prezencie parze młodej pieniądze i na przykład butelkę wina lub inny drobny upominek o który proszą młodzi w zaproszeniu. Jeśli para młoda nie zasugerowała w nim, że chciałaby otrzymać pieniądze warto kupić coś wyjątkowego. Może to być praktyczny prezent, jak również coś co zapadnie w pamięć.

Praktyczne prezenty

Do praktycznych prezentów można zaliczyć np. zastawę stołową. Młode osoby często nie posiadają takiego wyposażenia. Dodatkowo często jest ono drogie i zawsze znajdzie się ważniejszy wydatek od kupna zastawy. Serwis obiadowy, lub komplet kawowy składający się z dzbanka i filiżanek będzie doskonałym prezentem. Dodatkowo za każdym razem gdy będzie w użyciu przypomni o nas obdarowywanym osobom. Kupując zastawę nie musimy od razu kupować zestawu dla np. 12 osób składającego się ze wszystkich waz i półmisków. Jeśli kupimy zastawę klasycznej porcelany od znanego producenta młoda para będzie mogła powiększyć w późniejszym czasie o elementy których będzie potrzebować. Dodatkowo najbardziej znani polscy producenci nie zmieniają często wzorów, lub zachowują matryce co pozwala na dokupienie elementów zastawy nawet po wielu latach. Sprzęt agd również wydaje się być ciekawym pomysłem dla nowożeńców. Młode osoby na pewno ucieszą się z robota kuchennego, blendera z zestawem akcesoriów czy ekspresu do kawy. Warto jednak przed zakupem przemyśleć czy obdarowywane osoby posiadają miejsce na przechowywanie takiego sprzętu.

Uniwersalnie i klasycznie

Kolejnym pomysłem może być zestaw kieliszków do wina, szampana lub karafka ze szklankami do whisky. Przy zakupie warto postawić na uniwersalne, klasyczne wzory, które zapewnią ponadczasowość. Nie narazimy się również na nie trafienie w gusta obdarowywanych osób.
Wyjątkowy prezent na ślub powinien zapaść młodej parze w pamięci. Ciekawym doznaniem jest kolacja w ciemności. Voucher do specjalnej restauracji która posiada taką ofertę jest doskonałym pomysłem na prezent. Po przybyciu do restauracji para dowie się w jaki sposób będzie serwowany posiłek, oraz odpowie na pytania które są niezbędne do zachowania bezpieczeństwa jak np. o alergeny. Następnie kelner z noktowizorem zaprowadzi gości do stolika który znajduje się w całkowitej ciemności. Pozwala to w zupełnie inny sposób zasmakować potraw. Innym ciekawym pomysłem może być voucher na wyjazd na weekend. Weekend w hotelu w górach lub nad morzem da chwile wytchnienia obdarowywanym w wybranym przez nich terminie.

Redakcja bankkomorek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.